Меню

Донецк. Инвест. Решетки (экраны) на батареи отопления

 Фирма "Инвест"

г.Донецк, ул. П.Поповича, 6а

Тел.(факс): (062) 381-91-07

067-621-00-94

050-366-51-30

 

Евро экраны из МДФ на радиаторы
и ниши
 

Евро экраны из МДФ

 

Новости, анонсы

Меню сайта

 

Офісні меблі - вибираємо, купуємо

 

Офісні меблі

Сучасний офіс - це не тільки стильний інтер'єр і ввічливий персонал. Якісні, функціональні офісні меблі мають для іміджу компанії не менше значення, ніж євроремонт в офісному приміщенні. Звичайно, при розробці дизайнерського проекту і при розрахунку необхідних витрат на придбання меблів, керівники компаній вибирають певні предмети необхідним їм офісних меблів.

Але в будь-якому випадку, будь то кабінет керівника, приймальня або кабінети співробітників компанії, меблі, призначені для них, поставляється зазвичай в розібраному й упакованому вигляді. Всі комп'ютерні столи та інші офісні меблі поставляється з інструкцією по її збірці. Але складання меблів, а тим більше такої кількості меблів, яке передбачається в офісі, силами співробітників компанії, є не найкращим рішенням. І справа тут не тільки в тому, що поки співробітники збирають офісні крісла, вони не можуть виконувати свої робочі обов'язки.

Офісні меблі

Головною небезпекою такого підходу є ризик пошкодження або неякісного складання нових меблів. При цьому експлуатаційні терміни істотно зменшуються, що тягне за собою додаткові витрати на ремонт або придбання нових меблів найближчим часом. Зазвичай меблі, які купується для персоналу, виготовлені ​​з ламінованого ДСП, а цей матеріал вимагає досить дбайливого поводження при складанні, так як при затягуванні кріплень може ще й тріснути.

А це, в свою чергу, призведе якщо не до неможливості використання меблів, то, як мінімум, до псування її зовнішнього вигляду. Особливо важливе дотримання всіх правил складання при навішуванні дверей в шафах-купе, при складанні тендітної скляних меблів або меблів з дзеркальними або скляними елементами. Виходячи з цього, все більше компаній приймають рішення про необхідність звернення в спеціалізовані фірми, які надають послуги із збирання та встановлення офісних меблів. Важко не погодитися з правильністю такого рішення. Адже фахівці мають не тільки великий досвід по збірці меблів, але і всі необхідні інструменти.

У деяких випадках без них просто ніяк не можна обійтися. Зокрема, це стосується складання дорогох або дуже єлітних  офісних меблів, наприклад, кабінету керівника компанії. До того ж звернення до фахівців дозволяє не відволікати співробітників офісу від їх основної роботи, та й часу вам зекономить багато.

Спонсор статьи www.all-mebli.com - магазин мебели для дома и офиса.
27.08.2018

 

Rambler's Top100

 

Блок над body