Меню

Донецк. Инвест. Решетки (экраны) на батареи отопления

 Фирма "Инвест"

г.Донецк, ул. П.Поповича, 6а

Тел.(факс): (062) 381-91-07

067-621-00-94

050-366-51-30

 

Евро экраны из МДФ на радиаторы
и ниши
 

Евро экраны из МДФ

 

Новости, анонсы

Меню сайта

 

Вибрати і придбати дивани в Тернополі з механізмом «книжка»

 

Диван


Свого часу така конструкція була досить поширеною. Такі механізми є оптимальними варіантами для квартир з невеликою площею, адже 20 см ширини від спинки до стіни - достатній зазор для розкладання конструкції.
Детальніше про дивани http://nashi-mebli.com.ua/g5784976-ortopedichn-divani


Механізм «єврокнижка»


Ці механізми отримали незвичайну популярність у покупців з різним рівнем достатку. Така популярність пояснюється просто: виняткова надійність трансформаційного механізму, легкість розкладання (досить потягнути бачення на роликах і опустити спинку), рівність і простір спального місця.

Механізм «крокуюча єврокнижка»


Назви цієї конструкції можна порівняти з цитатою з фантастичної повісті. А й справді, цей механізм відрізняється фантастичним зручністю. Сидіння самого дивана робитиме величезний крок, якщо людина буде тягнути його трохи вгору і на себе. Опускання спинки відбувається аналогічно механізму єврокнижки. Спальне місце буде таким же зручним і широким.

Механізм «акордеон»


Цей диван-акордеон дозволить зіграти колискову тим, хто віддав перевагу максимально компактному, для розкладних моделей, спальному місцю.

Найчастіше він використовується в якості запасного варіанту для спальних місць або в малогабаритних квартирах. Сидіння необхідно підняти до клацання і висунути до упору вперед - утворюється рівна поверхня. Трансформаційна система відрізняється оперативністю розкладання і складання.

Якщо Ви вирішили купити диван в м. Тернопіль, то ви зможете зробити це на нашу сайті.

Механізм «клік-клак»


Оригінальність даного механізму трансформації сприяє розміщенню спальної поверхні уздовж стін. Крім цього, такі моделі мають декілька положень спинки: напівсидячи, сидячи, напівлежачи. Не сильне натискання сидіння до характерного клацання відповідає покрокової (минаючи проміжне положення - напівлежачи) трансформації дивана в спальне місце. Дана модель має одну відмінну особливість: такі дивани неможливо ставити впритул до стін.

Механізм «викочування книжка»


Бувають ситуації, коли площа малогабаритної квартири не дозволяє використовувати диван, що розкладається вперед і потрібно розташовувати його в безпосередній близькості від стіни. У таких випадках ідеальним виходом буде модель з механізмом «викочування книжка». Принцип дії передбачає наступну схему дій: за допомогою царги сидіння витягується вгору, одночасно опускається спинка і тільки після клацання, сидіння опускається і утворює спальне місце.
28.12.2015

 

Rambler's Top100

 

Блок над body