Меню

Донецк. Инвест. Решетки (экраны) на батареи отопления

 Фирма "Инвест"

г.Донецк, ул. П.Поповича, 6а

Тел.(факс): (062) 381-91-07

067-621-00-94

050-366-51-30

 

Евро экраны из МДФ на радиаторы
и ниши
 

Евро экраны из МДФ

 

Новости, анонсы

Меню сайта

 

Використання альтернативних джерел енергії

 

Сонячні батареї

Практично кожен з нас хоча б раз у житті чув про таке поняття як альтернативні джерела енергії. Сюди можна віднести: вітряні, морські (функціонуючі на русі хвиль) і сонячні електростанції. Одне лише слово «альтернативний» вже має на увазі певну екзотичність методу їх отримання, допоміжні функції, вторинність, відносно невисоку ефективність. Незважаючи ні на що, застосування подібної енергії (в більшості випадків сонячної), вважається найбільш природним і розумним спосібом забезпечення планети електричною енергією. В цілому ряді країн держава заохочує розвиток альтернативних джерел енергії, купуючи її надлишок у населення. Зокрема зелений тариф на електроенергію в україні дозволяє окупити витрати за 5-8 років.

Число енергії, що виробляється за рахунок спалювання нафтопродуктів (дизельне паливо, бензин), газу або інших традиційних для нас джерел енергії, незрівнянно менше, ніж кількість сонячної енергії, яку отримує наша Земля. Сонце являє собою невичерпне і екологічно чисте джерело енергії. Перетворити енергію Сонця в електричну можна за рахунок такого пристрою, як сонячні батареї.

Сонячні батареї Чому ж, навіть не дивлячись на велику кількість переваг, сонячна енергетика до сьогоднішнього дня не зуміла витіснити традиційні способи отримання енергії? Через що в нашій державі прагнення купити сонячні батареї і сьогодні багатьма розцінюється як нонсенс? Головна проблема полягає в тому, що відносно недавно це обладнання відрізнялося занадто низьким ККД. При цьому вартість сонячних модулів була вкрай висока, що, безсумнівно, негативно впливало на собівартість енергії Сонця.
Поступово ситуація змінюється і станом на поточний момент придбати сонячні батареї здатні далеко не тільки мільйонери або олігархи, а й представники середнього класу, так як собівартість (а, відповідно, і вартість) подібних геліосистем значно знизилася. На сьогоднішній день існують досить ефективні батареї, які характеризуються підвищеним ККД, використавши які з'являється реальна можливість практично повністю позбутися від проблем з електро- і теплопостачанням Вашої оселі.

Слід зауважити, що цей інноваційний пристрій може бути встановлено на даху Вашого будинку або ж у дворі заміського будинку, що дозволить отримати доступ до екологічно чистого і високоефективного джерела електричної енергії. Якщо Ви переживаєте за проблему екології (забруднення природи і т.д.), збираєтеся застосовувати передові технології і володіти майже «дармовою» енергією, то придбання сонячних батарей стане оптимальним рішенням.
22.02.2018

 

Rambler's Top100

 

Блок над body