Меню

Донецк. Инвест. Решетки (экраны) на батареи отопления

 Фирма "Инвест"

г.Донецк, ул. П.Поповича, 6а

Тел.(факс): (062) 381-91-07

067-621-00-94

050-366-51-30

 

Евро экраны из МДФ на радиаторы
и ниши
 

Евро экраны из МДФ

 

Новости, анонсы

Меню сайта

 

Кухня з островом

 

Привіт шанувальникам! У більшості кухонь, острови служать для однієї з двох цілей. По-перше, вони забезпечують додатковий робочий простір в маленькій кухні, а по-друге, вони заповнюють простір у великій кухні. Є кілька чудових ідей, як ви можете зробити, щоб ваш острів був функціональним на вашій кухні. Вони бувають різних форм і дизайнів, так що погляньте нижче фото, і ви побачите якою повинна бути кухня з островом!

Дизайн маленької кухні з островом

У багатьох кухнях дійсно не має багато місця на всіх, тому розкладний кухонний стіл буде настільки зручним у ній. Ви можете розкладати його, поки готуєте вечерю і коли ви закінчите, скрутіть його в підпілля під кухонним островом. Ще одна цікава деталь про кухонні табурети. У більшості дизайн кухні немає місця, щоб поставити стільці. Табурети можуть бути громіздкою річчю, так що у вас буде просто не достатньо місця для них. Отже, розглянемо місце, яке вислизає з під вашого кухонного острова. Ви матимете місце для малечі на кухні, так щоб могти контролювати домашнє завдання, поки ви робите вечерю. Якщо у вас є кухня з ящиками, я впевнена, ви закохаєтесь в цю цікаву ідею нижче. Використовуйте свій творчий потенціал і зробіть висувну обробну дошку. Також ви можете додати ящик для сміття під столом.

кухня з островом

Кухня з островом

Якщо ви шукаєте цікаві та унікальні прикраси для вашої кухні з островом, розгляньте цю фантастичну ідею. Бажаючи мати таємне місце для зберігання ваших речей на кухні, острів чудово підійде для цього. Ви можете прикріпити кошик внизу, щоб зробити секретний простір для зберігання хліба та цибулі і інших не охолоджених продуктів харчування. Це як таємна комора у вашому інтер’єрі кухні. Чи замислювалися ви використовувати простір усередині вашого кухонного острова для зберігання сміттєвих баків? Така система допоможе прибрати їх з виду, але вони будуть доступним для кухаря будинку. Таким чином, ваш дизайн кухні не буде включати такого некрасивого елемента. Поставивши сміттєві баки в кухонний острів, Ви також отримаєте трохи вільного простору замість того, щоб поставити відро для сміття в одному з кутів. Чи є у вас домашня тварина? Якщо у вас є собака або кішка, ви закохаєтесь в цю цікаву і класну ідею. Зробити виділене місце у вашому острові, поставивши миску з їдою для вашою тваринки.

кухня з островом

Якщо ви шукаєте елегантний дизайн інтер’єру, мармурова стільниця це те, що вам потрібно, щоб прикрасити верхню частину кухонного острова. Вони бувають різних форм, конструкцій і розмірів, так що вам потрібно вибрати ідеальну стільницю. Спасибі за читання, я сподіваюся, ви дізнаєтеся щось нове про кухні з островом. 

 
19.01.2017

 

Rambler's Top100

 

Блок над body