Меню

Донецк. Инвест. Решетки (экраны) на батареи отопления

 Фирма "Инвест"

г.Донецк, ул. П.Поповича, 6а

Тел.(факс): (062) 381-91-07

067-621-00-94

050-366-51-30

 

Евро экраны из МДФ на радиаторы
и ниши
 

Евро экраны из МДФ

 

Новости, обзоры, анонсы

Меню сайта

 

Вплив нержавіючої сталі на здоровя людини

 

Посуда

 

Нержавіюча сталь, містить у собі залізо та інші метали, є сильною і чинить опір подряпинам та зносу. Порівняно недорога, довговічна і являється найпопулярнішим посудом в Європі та Північній Америці. Метали, які входять в сплав нержавіючої сталі, можуть впливати на здоров'я людини.

Залізо необхідно для виробництва червоних кров'яних кліток. Велика кількість може бути отруйною, але в деяких країнах рівень заліза в крові людей нижче норми, тому обов'язковою умовою є - прийом їжі тільки з нержавіючого посуду. Оскільки посуд забезпечує менше 20% від загального щоденного споживання заліза - в межах безпечного рівня. Вчені вже давно довели, що кращим матеріалом для посуду є нержавіюча сталь (яка містить у собі хром і нікель). Саме посуд такого класу виробляє компанія Филипяк. Більш детальну інформації про виробничу лінію, дивіться тут - посуд Philipiak. 

Нікель не отруйний в невеликих кількостях, але це може викликати негативну реакцію у людей з алергією на нікель. Середньостатистичний дорослий споживає від 150 до 250 мікрограмів нікелю в день. Такий посуд можна використовувати навіть для приготування їжі, яка містить кислі продукти, такі як ревінь, цитрусові та інші.

Малі дози хрому, як і заліза,  є позитивними для вашого здоров'я, але вони можуть бути шкідливі у великих кількостях. Безпечний діапазон (доза) становить від 50 до 200 мкг в день. Одна порція їжі, приготовлена з нержавіючої сталі, дає близько 45 мкг хрому, дуже невелика доза, щоб викликати занепокоєння. Посуд Philipiak дає вам можливість відчувати себе в цілковитій безпеці і комфорті. Philipiak Milano відгуки можете самі прочитати, що пишуть про цю посуді в інтернеті.
30.05.2014

 

Rambler's Top100

 

Блок над body