Меню

Донецк. Инвест. Решетки (экраны) на батареи отопления

 Фирма "Инвест"

г.Донецк, ул. П.Поповича, 6а

Тел.(факс): (062) 381-91-07

067-621-00-94

050-366-51-30

 

Евро экраны из МДФ на радиаторы
и ниши
 

Евро экраны из МДФ

 

Новости, анонсы

Меню сайта

 

Що краще: мотоблок, мототрактор або мінітрактор?

 

Мотоблок

Як то кажуть: «Краще погано їхати, ніж добре йти», але дана прислів'я не підійде для тих, хто знає, що таке важка праця аграрія.

Багато людей вже зробили вибір і придбали собі мотоблок або мінітрактор, але є ще ті, хто втомився виконувати всі роботи своїми руками і не бажає більше віддавати свої кревні найманим працівникам. У тих, хто вирішив придбати сільгосп машину часто виникає питання, що ж краще купити мінітрактор або мотоблок. Давайте спочатку розберемося в тому, що це за агрегати і для яких цілей їх використовують.

Мотоблок

Мотоблок - універсальна техніка, яка виготовлена ​​на базі одноосного шасі. Дані агрегати застосовують для підгортання і оранки (є невеликі моделі (Grunfeld MF360H, Kipor KDT410C) які підійдуть для виконання робіт на клумбах і в теплицях), прибирання снігу, косіння трави, перевезення невеликих вантажів, поливу і розкидання добрив. Мотоблоки можна розділити на три класи: Легкі. Мають потужністю до 5,5 к.с. і комплектуються фрезою, а також маю вагу до 80 кг. Вони підійдуть для невеликих територій до 20 соток. Так як обробляти велику площу у Вас будуть боліти спина і руки. Середні. Мають потужність від 5,5 до 9 к.с. Зазвичай вони оснащуються знімними колесами, пасивної грунтофрезою і з вагою до 130 кг. Їх рекомендується використовувати на територіях до 60 соток. Важкі. Їх потужність вище 9 к.с. Такі агрегати мають активну фрезу, яка їде за мотоблоком. Вона встановлюється на задню частину мотоблока і працює за рахунок Валу Відбору Потужності (ВВП). Спектр виконуваних робіт такими машинами значно розширюється за рахунок можливості установки на нього великого вибору навісного обладнання. Вони добре себе показують при обробці землі до 2 Га. Різне додаткове навісне обладнання для мотоблока, ви завжди можете придбати окремо в нашому магазині. Для тих, хто бажає максимально полегшити свою працю, і у кого площа від 2 Га і вище, ми рекомендуємо звернути вашу увагу на мінітрактор.

Адже мотоблок - це самохідна машина, в якій водій йде поруч, що дає певне навантаження на спину і руки, особливо при виконанні великих обсягів робіт.

Мінітрактор

Мінітрактор

Мінітрактор - це малогабаритні трактори з потужністю до 40 к.с, в основному, без кабіни. Таку техніку використовують для полів до 10-20 гектар, так само вони підійдуть для прибирання території, перевезення вантажів до 1200 кг, а також практично для всього спектру необхідних робіт в сільському господарстві. Велику популярність на українському ринку отримали китайські мінітрактори, це викликано оптимальним поєднанням якості і ціни. Міні-трактори можна розділити за такими головними критеріями як: Потужність і тип двигуна. Двигун може бути, як бензиновим, так і дизельним, при цьому мати від 1 го до 3-х циліндрів. Потужність таких машин зазвичай становить від 12 до 25 к.с. Дані фактори визначають продуктивність, а також можливість використання різного навісного та причіпного обладнання. Виробник. У наш час великою популярністю користуються моделі наступних марок Dongfenf, Jinma, ДТЗ, Xingtai, DW. Вони добре показали себе в наших умовах, а при своєчасному виконанні сервісних робіт, ймовірність поломки в самий невідповідний момент дорівнює нулю. Чи не маловажним буде наявність додаткових функцій. Завжди варто звертати увагу на кількість швидкостей ВВП, кількість гідровиходов, гідропідсилювач керма, наявність блокування диференціала, кількість передач КПП. Залежно від типу і тривалості передбачуваних робіт потрібно подбати про зручність. Тут потрібно звернути увагу на сидіння, наявність дзеркал, фари заднього ходу і габаритів.

Мототрактор

Мототрактор

Багато хто помилково вважає, що мінітрактор і мототрактор це два однакових поняття, але на ділі це зовсім не так. Мототрактор це ніщо інше, як трактор з мотоблока, завдяки чому і є найбільш доступним і ремонтопрігодним видом агротехніки для дрібних сільських господарств. Як тягового вузла використовується двигун від мотоблока потужністю від 10 до 25 к.с., тому Ви не зустрінете мототрактор з трьома циліндрами, тільки одним. Вони мають мотоблочной КПП, а колісна рама слабкіше ніж у міні трактора. Так само на такий вид техніки встановлюють слабший підйомний механізм, і призначений для роботи з мотоблочним навісним обладнанням. Що вибрати мотоблок або мінітрактор? Можна зробити висновок, що мотоблок, мототрактор і мінітрактор покликані виконувати однакову роботу, але з іншого боку це абсолютно різні агрегати. Так для територій до 1 Га, купувати мінітрактор НЕ буде розумним рішенням, адже виконуючи роботи на цій техніці Ви будете відчувати себе як: «Слон в посудній лавці», більш розумним буде рішення купити мототрактор. Для обробки землі понад 4 Га рішення купити мотоблок буде абсурдним, і крім витрачених фінансів на мотоблок, Ви ще будете витрачати колосальну кількість часу і сил при роботі на таких обсягах. Що ж краще підійде на площах від 2 до 3 Га, коли можна
18.04.2018

 

Rambler's Top100

 

Блок над body