Меню

Донецк. Инвест. Решетки (экраны) на батареи отопления

 Фирма "Инвест"

г.Донецк, ул. П.Поповича, 6а

Тел.(факс): (062) 381-91-07

067-621-00-94

050-366-51-30

 

Евро экраны из МДФ на радиаторы
и ниши
 

Евро экраны из МДФ

 

Новости, анонсы

Меню сайта

 

Непрозорий полікарбонат – який колір вибрати?

 

Непрозорий полікарбонат

Чи не найбільшим попитом полікарбонат користується при будівництві теплиць. Поєднання таких характеристик, як міцність, гнучкість, теплоізоляційність і прозорість зробила його популярним і в інших сферах сільськогосподарського та промислового будівництва. Саме через те, що полікарбонат, окрім його інших прекрасних характеристик, цінують за хорошу здатність пропускати світло, часто забувають про існування непрозорого полікарбонату. Він став незамінними там, де треба створити тінь, затемнити приміщення, або приховати об’єкт від людського ока.

Окрім нейтрального білого, сріблястого та чорного полімеру, виробники цього товару пропонують продукт різних кольорів. Їхній вибір має не останнє значення при будівництві того чи іншого об’єкту, в якому колір має гармонізувати як із зовнішнім середовищем та прилеглими приміщеннями, так і з загальним архітектурним рішенням всієї конструкції.

Якщо вам важко зробити вибір на користь яскравих кольорів, фахівці радять використати полімерні листи, кольорова гама яких близька до природних. До них належать зелені, сині, молочні та бірюзові. Саме вони користуються найбільшим попитом. А от жовтий, оранжевий та червоний вимагають того, аби їх узгодити їх загальною гамою навколишніх об’єктів.

Де застосовується непрозорий полікарбонат

Непрозорі полімерні листи використовують при будівництві:

– арок, навісів та козирків;

– парканів, воріт, захисних бар’єрів;

– офісних та інших перегородок;

– для зовнішньої обшивки;

– для зовнішньої та внутрішньої обробки приміщень;

– душових кабінок та туалетів;

– підвісних стель;

– рекламних стендів;

– інформаційних табло;

– вентиляційних комунікацій;

– настінних прикрас та інших дизайнерських деталей інтер’єру.

Який колір полікарбонатних листів обрати

Обираючи потрібний вам кольоровий полікарбонат, пам’ятайте що різні його типи мають різний ступінь непрозорості. І кожний вид призначений для вирішення своїх, неповторних дизайнерських завдань. При цьому враховується особливості впливу того чи іншого кольору на настрій, психологію і навіть на фізичне здоров’я.

Непрозорий полікарбонат

– листи зеленого кольору рекомендують для створення атмосфери спокою, умиротворення, яку ми відчуваємо на природі. Зелений за свідченням психологів несе гармонію, відчуття оновлення, відкритості новим перспективам, допомагає відновити сили, позитивно впливає на загальний стан здоров’я;

– жовтий полікарбонат найчастіше використовують в приміщеннях, в яких хочуть створити святковий, сонячний настрій, сповнений затишку та тепла. Жовтий колір пов’язують з мудрістю, він розслабляє, тонізує мозок, сприяє оптимістичному ставленню до життя та інтелектуальній діяльності. Однак, його надлишок може викликати почуття роздратування;

– синій асоціюється з небом, морем, то ж його найчастіше використовують у приміщеннях, в яких підкреслюється тема моря, безтурботного літнього відпочинку. Відомо, що синій вважається холодним кольором, він, за спостереженнями психологів, надає впевненості, спокою, створює атмосферу комфорту та затишку в спекотливий день;

– червоний та оранжевий непрозорий полікарбонат радять використовувати на дитячих, спортивних майданчиках, де потрібно стимулювати активність. Червоний вважається кольором сили, боротьби, перемоги. Оранжевий теж стимулює азарт, відвагу, бажання досягти успіху;

– полікарбонатні листи бронзових відтінків вважаються найбільш доречними у театральних та виставкових залах, в музейних приміщеннях. Вони сприяють створенню атмосфери античної пишності, стимулюють процес занурення в історію.

Купуйте полікарбонат тільки у надійних поставників, які напряму працюють з відомим виробниками і пропонують на ринку перевірені бренди цього товару. Тільки якісний полікарбонат служитиме довго і збереже свої якості, включаючи і колір. Адже в процесі виробництва полікарбонату фарба додається в полімерну масу ще до того, доки вона стане твердою. Тому справжній полікарбонат не тьмяніє, не втрачає яскравості під впливом сонця, вітру, високих та низьких температур.
22.01.2020

 

Rambler's Top100

 

Блок над body