Меню

Донецк. Инвест. Решетки (экраны) на батареи отопления

 



Фирма "Инвест"

г.Донецк, ул. П.Поповича, 6а

Тел.(факс): (062) 381-91-07

067-621-00-94

050-366-51-30

 

Евро экраны из МДФ на радиаторы
и ниши
 

Евро экраны из МДФ

 

Новости, анонсы

Меню сайта

 

Об’єктивність і справедливість громадського руху «Чесно»

 

Громадський рух

Приємно усвідомлювати той факт, що в нашій країні є тисячі громадян, котрі готові виступати в якості альтернативи діючій владі, політикам. І мова йде не конкретно про якусь опозиційну силу. Функціоную рух, члени котрого об’єднані спільною метою – зробити все для того, аби зібрати максимально важливу інформацію. В майбутньому саме ці дані дозволять виборцям приймати правильні рішення. В протилежному випадку, доведеться знову говорити про розчарування в тих, хто ще вчора обіцяв буквально райське життя.

Чесно – це громадський рух, що має власний сайт chesno.org. Тут можна ознайомитись виключно з актуальною інформацією.

Будь які дані ретельно перевіряються. Лише, якщо повністю є впевненість в достовірності матеріалу, він буде опублікований на офіційному ресурсі організації.

Потрібно розуміти, що лише доступ до актуальної і правдивої інформації – гарантія правильного вибору. Нажаль, сучасні ЗМІ не здатні забезпечити такі аспекти. Мабуть, немає сенсу пояснювати той факт, що будь-які радіостанції, ефірні канали телебачення, друковані видання належать впливовим людям. Всі вони з приходом до влади «правильних» кандидатів, будуть відстоювати виключно власні інтереси.

Пересічному громадянину це загрожує тим, що його думка практично не буде цікавити. І лише ближче до наступних виборів кандидати знову почнуть обіцяти, а інколи й приймати певні рішення в інтересах виборців. Але, це надзвичайно малий період їхньої активної діяльності.

Власне, і обсяг роботи бажає бути набагато більшим. Саме тому люди з часом банально зневірюються в тих, хто обіцяє «золоті гори». І неважливо, про кого йде мова – депутата ВР, сільського голову, міністра. Чиновники дискредитували себе повністю в очах пересічних жителів країни. Саме тому і був створений громадський рух «Чесно»

Підсумовуючи варто відзначити, що офіційний сайт функціонує постійно. Над ним працюють справжні професіонали. Вдало продумати логічний і практичний інтерфейс. Кожен відвідувач без проблем знайде ту інформацію, котру шукає.

Не потрібно думати про якісь графіки. Ресурс працює цілодобово. Звичайно, приємно усвідомлювати, що на фоні брехні і необ’єктивності, все ще є організації, котрі функціонують в інтересах виборців. «Чесно» – рух, завдяки якому свідомі і небайдужі громадяни не на словах, а на ділі зможуть змінити ситуацію виключно в правильному векторі.




29.11.2018





 

Rambler's Top100

 

Блок над body