Меню

Донецк. Инвест. Решетки (экраны) на батареи отопления

 Фирма "Инвест"

г.Донецк, ул. П.Поповича, 6а

Тел.(факс): (062) 381-91-07

067-621-00-94

050-366-51-30

 

Евро экраны из МДФ на радиаторы
и ниши
 

Евро экраны из МДФ

 

Новости, анонсы

Меню сайта

 

Запчастини до двигунів комбайнів

 

Комбайн

Запчастини до двигунів імпортних комбайнів сьогодні продаються в великій кількості – асортимент такого товару є досить насиченим, але чи відповідає він якості? Нажаль велика кількість запчастин виготовляється в підвалах бідних країн і їхня якість не те що дуже низька, ці запчастини є одноразовими.

Покупець сьогодні орієнтуючись на ціну, забуває про якість, забуває про те, що поломка однієї запасної частини двигуна, призводить до поломки інших. Замінивши в двигуні комбайна навіть якийсь маленький гвинтик на неякісний, в результаті можна отримати неробочий двигун, який можна тільки здати як металобрухт.

Запчастини такого рівня мають відповідати всім європейським стандартам, мають бути сертифікованими та проходити тести на міцність, стійкість та інші показники, що будуть постійно супроводжувати запчастину в майбутньому.

Компанія ХоривАгроТех привозить із Європи високоякісні запчастини до комбайнів, тракторів, прес-підбирачів, екскаваторів, до двигунів Perkins, Case, Deutz, Valmet, Volvo, Mercedes, New Holland, , та інших імпортних моделей, які є найбільш поширеними у фермерів України. Вся продукція має найвищий рівень якості, вона ліцензована, сертифікована та відповідає всім сучасним вимогам, що робить їх довговічними та наднадійними.

Вартість продукції ХоривАгроТех є більш чим низькою по відношенню до конкурентів. Ціни є настільки приємними, що кожен новий покупець цієї компанії стає в подальшому постійним замовником.

Величезна кількість товару такого типу є постійно на складі, що робить можливим надіслати Вам замовлення день в день. Якщо товару на складі немає, то привезти його з Європи можливо за 2-7 днів. Тобто за тиждень Ви можете отримати бажану запчастину в руки, що дасть Вам змогу відремонтувати свого комбайна, трактора, навантажувача.

Радимо завітати до нашого сайту, та познайомитись із каталогами запчастин, почитати цікаві статті щодо правильного вибору тих чи інших запасних частин до сільськогосподарської техніки.

Якщо Вам потрібно відремонтувати двигун – ми також зможемо Вам допомогти. Також на такий вид послуг Ви отримаєте гарантію. Крім двигуна ми зможемо відремонтувати і паливну систему, гарантію на яку ми не даємо, так як не несемо відповідальність за якість пального, яке Ви використовуєте.

Якщо у Вас велика кількість техніки, то ми завжди зможемо зробити Вам солідну знижку, адже ми турбуємось про Вас. Також ми проводимо оцінку майна: нерухомого та рухомого – для всіх цілей, в тому числі під передачу майна в заставу, для отримання кредитів.

Звертайтесь до нас і ми зробимо Ваше життя набагато комфортнішим.

 
13.11.2016

 

Rambler's Top100

 

Блок над body