Меню

Донецк. Инвест. Решетки (экраны) на батареи отопления

 Фирма "Инвест"

г.Донецк, ул. П.Поповича, 6а

Тел.(факс): (062) 381-91-07

067-621-00-94

050-366-51-30

 

Евро экраны из МДФ на радиаторы
и ниши
 

Евро экраны из МДФ

 

Новости, анонсы

Меню сайта

 

Купити ділянку в Підмосков'ї

 

Давно мріяли про власну землю? Хочете недорого, швидко і без проблем купити ділянку в Підмосков'ї? Компанія «Рідні Землі» пропонує всім своїм клієнтам великий вибір ділянок. У нашому каталозі кілька десятків актуальних пропозицій під будь-який бюджет, будь-якої площі, з підрядом і без. Консультацію безкоштовно ви можете отримати за телефоном (495) 540-40-45 з 9 до 21 годин (без вихідних). Телефонуйте! Ми знайдемо для вас ділянку вашої мрії.

купити ділянку


Чому все більше і більше людей приймають рішення купить участок в Підмосков'ї? У всі часи заміський будинок був тим місцем, де людина могла відпочити від міського шуму і суєти. Мати можливість жити за містом бажають ті, хто прагне до умиротворення і спокою. У власного будинку є ряд незаперечних переваг, велика частина яких взагалі недоступна жителю мегаполісу. Проект будинку, в якому вам належить жити, буде створений на основі виключно ваших побажань. Тільки від вас залежить, де буде розташовуватися кухня або наскільки великий будуть спальня, дитяча або вітальня. Життя в приватному будинку, перш за все, дарує вам близькість до природи. Ви можете дихати свіжим повітрям, користуватися чистою водою, насолоджуватися тишею, а міцний і здоровий сон дозволить набратися сил для наступного трудового дня. Заміський будинок, в якому ви будете жити - це можливість створити особистий рай для вас і вашої родини. Адже тепер ви надійно захищені від наслідків ремонтно-будівельних експериментів ваших сусідів. Тепер ваші вечора будуть проходити спокійно, а у вихідні ви зможете відіспатися від душі. При облаштуванні заміського ділянки ви керуєтеся тільки власним смаком і фінансовими можливостями. На території ви можете встановити відкритий басейн, затишну альтанку, оригінальний фонтан або розкішний зимовий сад. При бажанні можете відгородитися від занадто цікавих очей за допомогою високого паркану, і тоді вже точно ваше приватне життя буде належати виключно вам. Ще одним аргументом на користь того, щоб купити ділянку в Підмосков'ї, є той факт, що відтепер ви не будете залежати від комунальних служб. Індивідуальна електрична і каналізаційна системи, власна свердловина дозволяють вам стати в своєму будинку повноцінним господарем.

Переселившись за місто, багато хто хоче, нарешті, завести собаку або виростити власний фруктовий сад. Міські жителі, на жаль, не мають можливості регулярно виїжджати на природу. Жити за містом - це прогулянки в місцевому лісі або купання в озері невід'ємною частиною свого нового життя. Жителю приватного будинку потрібно всього лише вийти на веранду, щоб стикнутися з живою природою. Велику користь від життя в приватному будинку отримують діти, які тепер мають можливість багато часу проводити на свіжому повітрі. Використання чистої води і якісних продуктів сприятливо впливає на здоров'я вашої дитини. Крім того, покупка заміського ділянки - це вигідне вкладення капіталу. Купити сьогодні і продати за вигідною ціною через пару років вдасться без проблем, так як ціни на нерухомість в Московському регіоні лише зростають. Купити ділянки в Підмосков'ї недорого - реально! Фірма «Рідні Землі» підготувала для вас базу земельних ділянок по всьому Підмосков'ю, ви можете самостійно знайти підходящу землю (від 2-3 соток і 17 000 рублів), або скористайтеся безкоштовною консультацією фахівця по телефону (495) 540-40-45.17.01.2017

 

Rambler's Top100

 

Блок над body