Меню

Донецк. Инвест. Решетки (экраны) на батареи отопления

 Фирма "Инвест"

г.Донецк, ул. П.Поповича, 6а

Тел.(факс): (062) 381-91-07

067-621-00-94

050-366-51-30

 

Евро экраны из МДФ на радиаторы
и ниши
 

 

Новости, обзоры, анонсы

Меню сайта

 

Чи виправдана вартість посуду Філіпяк Мілано

 

Посуд Філіпяк Мілано

 

Звичайно ж, будь-яка хазяйка була б рада користуватися виключно якісним посудом. При цьому ціна на якісні товари іноді просто лякає звичайного споживача. Не кожен може зважитися платити такі гроші, навіть будучи упевненим в прекрасних якісних характеристиках товару. Так відбувається і з посудом Філіпяк Мілано, про який сьогодні піде розмова.
Посуд цей продається в наборі, корпус з унікального кульгаво-нікелевого сплаву, поверхні ручок і кришки залишаються холодними упродовж усього процесу приготування їжі. На кришці каструль і сковорідок Філіпяк Мілано є термостат, - він дозволить без зайвого клопоту контролювати температурний режим. Функція збереження тепла, як у мультиваріння, але при цьому електрику витрачати не потрібно. Сплав і конструкція посуду забезпечують можливість зняти з плити каструлю Філіпяк Мілано і вона сама завершить процес приготування блюда. Профільований край усіх місткостей з набору робить можливим переливання рідин без втрат, - що називається ні краплі мимо. Незалежно від того, якою плитою ви користуєтеся: газовою, електричною, індукційною, - в цьому посуді у вас нічого ніколи не пригорить і не википить. Продукти збережуть усі корисні речовини, а жир і воду ви можете не використати навіть при жарінні.
Можна ще довго говорити про достоїнства Філіпяк Мілано, оскільки саме з них одних цей посуд і полягає. Єдиний недолік набору, - його позамежна вартість. Але поставте собі питання: 25-річна гарантія, яку дає виробник на набір посуду Філіпяк Мілано, - про що говорить такий довгий гарантійний термін? Про міцність і довговічність посуду. Так може бути, замість того, щоб економити на власному здоров'ї, має сенс придбати набір високотехнологічного, екологічно чистого, багатофункціонального посуду, який буде вашим надійним помічником на кухні упродовж довгих років.

 25.08.2014

 

Rambler's Top100

 

Блок над body