Меню

Донецк. Инвест. Решетки (экраны) на батареи отопления

 Фирма "Инвест"

г.Донецк, ул. П.Поповича, 6а

Тел.(факс): (062) 381-91-07

067-621-00-94

050-366-51-30

 

Евро экраны из МДФ на радиаторы
и ниши
 

Евро экраны из МДФ

 

Новости, анонсы

Меню сайта

 

Камери відео-спостереження в офісі

 

Відео-спостереження в офісі

За допомогою камер спостереження ви зможете зробити більш безпечним ваш офіс. Наприклад, якщо ввечері коли йдуть всі співробітники, офіс залишається без нагляду на ніч, а так само на вихідні дні. Досить часто в офісі залишаються гроші, дорога техніка, цінні документи і т.д. Так що грабіжників цікавлять офіси досить часто. Тому важливо підібрати хорошу систему безпеки для вашого офісу. Відмінним рішенням буде відео-спостереження. Це дуже надійна система, так як ви завжди будете в курсі того що відбувається у вашому офісі. Записи відео-подій дадуть вам необхідну інформацію про те, що сталося або відбувається зараз. Така інформація дуже корисна, для вирішення деяких ситуацій.

Відео-спостереження в офісі

У сучасних відеокамерах іноді бувають вбудовані мікрофони. Відеозапис з аудіо-записом дають повнішу картину про події, що відбуваються, так як саме в розмові може бути зрозуміло, що відбувається насправді. Так само камери відео-спостереження допомагають зрозуміти, що відбувається під час робочого дня. Як працюють співробітники або як вони обслуговують клієнтів і т.д. Ви зможете контролювати робочу обстановку навіть перебуваючи в іншому місці.

Системи відео-спостереження дуже ефективно поєднувати з системами сигналізації. Особливо якщо сигналізація Пультова. Такий тип сигналізації підключається до охоронної фірми. Якщо спрацьовує хоч один з датчиків, то на пульт охоронної фірми приходить сигнал. І протягом п'яти-семи хвилин за адресою приїжджає група швидкого реагування. У них є все необхідне для затримання злочинця. І за цей час він не встигне завдати шкоди вашому майну. Так само велике значення має пожежна сигналізація. Така сигналізація повідомить про спалах, про витік газу або води. Або ж вона зможе погасити займання, має функцію витяжки диму. За всі ці моментам ви зможете порадитися з фахівцями і уточнити наявність таких функцій, які вас цікавлять в даній сигналізації. Такі системи безпеки допоможуть убезпечити ваш бізнес і вберегти цінні речі, гроші, апаратуру, цінні і важливі документи і т.д. А також ви зможете в будь-який час отримати необхідну інформацію в будь-який час доби і перебуваючи в будь-якому місці. Ви зможете підвищити контроль вашого бізнесу і співробітників. Ви зможете бути впевнені в безпеці вашого офісу і працівників. В наші дні безпека грає не останню роль. Вона дає впевненість і спокій. Ви зможете займатися своїми справами.
05.02.2018

 

Rambler's Top100

 

Блок над body